O UCZELNI

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją przedstawiamy Państwu Uczelnię Warszawską im. Marii Skłodowskiej-Curie.
Jesteśmy uczelnią przyjazną studentom i wysoko przez nich ocenianą. Prowadzimy studia na poziomie inżynierskim (budownictwo, geodezja i kartografia, informatyka), licencjackim (ekonomia, turystyka i rekreacja, pedagogika, pielęgniarstwo, zdrowie publiczne), magisterskim (ekonomia, pedagogika). W swojej ofercie posiadamy także studia podyplomowe i kursy.
Na każdym kierunku studiów oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych specjalności. Jesteśmy szkołą nowoczesną i konkurencyjną. Atrakcyjny program kształcenia w UW MSC jest ciągle konfrontowany z praktyką gospodarczą. Ścisłe i dobre kontakty ze środowiskiem biznesowym, a także ciągłe dostosowywanie oferty do zmieniających się potrzeb pracodawców sprawiają, że Uczelnia kształci zgodnie z potrzebami rynku i ułatwia studentom start zawodowy. Jest to niewątpliwie jeden z najistotniejszych mierników wartości studiów w UW MSC.
Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną w przekonaniu, że wybór Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie przyniesie Państwu osobistą satysfakcję i przyczyni się do zapewnienia konkurencyjnej pozycji zarówno na polskim, jak i europejskim rynku pracy.

Obsługa "cookies" (ciasteczek) Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie